Prodej domu v osobním vlastnictví 374 m², Jesenice

Cena: 14 000 000 Kč, Rodinný dům 6+1 na pozemku 1347 m2 v Osnici Detailní informace
Nabízíme krásný a prostorný rodinný dům 6+1 o užitné ploše 374 m2, který se nachází na rozlehlém pozemku o velikosti 1347 m2 v žádané lokalitě Prahy západ, Jesenice-Osnice.
Přízemí domu se skládá ze vstupního zádveří, prostorné haly, obývacího pokoje s východem na terasu, krásné kuchyně,ložnice, WC, technické místnosti(prádelny) a garáže pro dva vozy.
První patro domu tvoří prostorná hala, 3 pokoje, koupelna s velkým oknem a vstupem na balkon a rodičovské apartmá s koupelnou a šatnou. Tuto část domu lze využít i jako samostatnou bytovou jednotku.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, který také zajišťuje ohřev vody, okna jsou plastová a podlahy jsou převážně plovoucí v kombinaci s dlažbou.
Pozemek je rohový, rovinatý a poskytuje dostatek soukromý. Okolí domu je klidné a to také díky „slepé“ silnici.
Osnice je vesnice, součást města Jesenice v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Leží asi 2 km na východ od samotné Jesenice. Poskytuje dostatek zeleně a klidu, ale také výbornou dopravní dostupnost.
Doporučuji prohlídku…..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 374 m², Jesenice

Říjen 4th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.