Prodej domu v osobním vlastnictví 300 m², Karviná

Cena: 4 800 000 Kč, Prodej krásné prvorepublikové vily v centru Karviné Detailní informace
Exkluzivně nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilu z r. 1926 po kompletní rekonstrukci v r. 2001, která se nachází na ul. Karola Slivky v samém centru Karviné. Docházková vzdálenost na náměstí je 2 min. K vile náleží krásná udržovaná zahrada s okrasnými dřevinami a dále garáž. V objektu je provozovna zavedené restaurace. Restaurace je momentálně mimo provoz.
Zastavěná plocha – 138 m2.
Plocha pozemku – 808 m2
Sklep – 5 místnosti, 1 kuchyň s vanou, východ a schody na soukromou část zahrady s terasou na zadní straně domu
Přízemí – profesionální kuchyň, bar, 2 místnosti, jedna s krbem, východ do zahrady na kamennou terasu s dřevěnou pergolou, 2x toaleta, 1x se sprchou, 1x místnost – zázemí pro personál + 1x šatna
1. patro – 3 místnosti (obývací pokoj, ložnice, zimní zahrada/pracovna), 2 koupelny s rohovou vanou (1 s vířivou) a podlahovým vytápěním
půdní prostor pod novou střechou – cca 100m2 k opravě a využití pro půdní vestavbu
Zahrada – kovaný plot, dlažba – parkoviště pro cca 4-5 aut, kamenná dlažba pod terasou, oddělená soukromá zahrada od veřejné plotem
Na zadní straně domu 2x garáž s automatickými dveřmi a vstupem schodištěm na pozemek
V domě je klimatizace, 2 jednotky v obývaném prostoru v prvním patře, 1 jednotka v prostoru restaurace v jednom pokoji. Vytápění a ohřev vody je zabezpečen plynovým kotlem.
Kompletní rekonstrukce v roce 2001 – nová střecha, nová fasáda, komplet nové vedení elektro a vody v mědi, rekonstrukce všech oken a dveří (většina původní, všechny dřevěné, původní mosazné kliky)
Restaurace – součástí prodeje je společnost s.r.o., která provozuje zavedenou restauraci a kompletní vybavení restaurace – tj. kuchyně s chladničkami a mrazničkami, digestoří, plynovými sporáky, konvektomatem, vše profi gastro. Dále vybavení baru, kávovar, pípa, chlazení, pokladní systém. Nábytek do restaurace – Thonet, zahradní nábytek. Porcelán Thun, kompletní výbava, příbory a další nádobí, atd. Čistíci stroj, žehlicí stroj.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 300 m², Karviná

Září 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.