Prodej domu v osobním vlastnictví 234 m², Svojšice

Cena: 2 990 000 Kč, Prodej dvougeneračního rodinného domu 5+2 v obci Svojšice Detailní informace
Dovoluji si Vám nabídnout prodej dvougeneračního rodinného domu 5+2 s garáží a zděnými kolnami na pozemku o rozloze 899 m2 s celkovou vnitřní plochou 262 m2 (bez schodiště) v obci Svojšice nedaleko obce Kouřim.
Tato nemovitost pochází ze 70.let a má 3 patra (suterén, první patro, podkroví).
Suterén domu je dispozičně členěn na centrální chodbu, ze které je přístupný pokoj, kotelna, garáž s dílnou a 2 spižírny. První patro tvoří obývací pokoj, ložnice, kuchyň, toaleta, koupelna, spižírna. Opět zde naleznete vstupní chodbu, ze které se vchází do jednotlivých místností. V podkroví jsou 2 pokoje, kuchyň, půda, 2x balkon. Dominantu domu tvoří betonové schodiště.
Dům je celkově velice prostorný, světlý a velice zachovalý. Ideální volbou by byl pro početnější rodinu, která hledá klidnou lokalitu k bydlení. Nemovitost je vyklizena a pro méně náročnější klienty je možno v ní okamžitě bydlet. Dům však nebyl od doby stavby nijak rekonstruován či modernizován. Na moderní standard by byla třeba částečná rekonstrukce.
Dům je obklopen udržovanou zahradou, na které roste i vzrostlý ořešák. Před domem je předzahrádka s okrasnými stromky a keři. Ze zahrady se nabízí unikátní pohled přímo na Svojšický rybník.
Dům je napojen na elektřinu, voda je řešena odběrem z vlastní studny na pozemku, odpady septikem, vytápění je ústřední prostřednictvím kotle na tuhá paliva, zdroj teplé vody prostřednictvím elektrického bojleru.
V obci Svojšice naleznete základní občanskou vybavenost. Nalézá se zde i mateřská škola. Potraviny si můžete obstarat v místní prodejně Coop. V obci jezdí autobus.
PRVNÍ PROHLÍDKY PROBĚHNOU FORMOU DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE DNE 23.6. OD 10:00 DO 12:00.Jste srdečně zváni.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 234 m², Svojšice

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.