Prodej domu v osobním vlastnictví 217 m², Mnetěš

Cena: 0 Kč, Rodinný dům 3+1 s hospodářskou budovou, přístavbou 1+1 a zahradou, Mnetěš u Řípu, 20min. do Prahy Detailní informace
Rodinný dům 3+1 s příslušenstvím, hospodářskou budovou, přístavbou 1+1/“vejminkem“ a zahradou, v klidné části obce Mnetěš, na úpatí Řípu, 20 min. do Prahy.
U domu je velký dvůr, hospodářská budova s kotcem/voliérou a další nebytové prostory, které lze využít k rodinnému podnikání, zahrada je situována v zadní části nemovitosti.
Dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 1997, jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi 3x25A, přípojka 380V, s přípravou na zabezpečení domu, nové ústřední topení, plynový kotel a kotel na dřevo, kanalizace, vodovod. Na dvoře je vlastní kopaná studna, hluboká 6m.
Dům má dvě podlaží, v přízemí je veranda, předsíň, koupelna, toaleta, spíž, kuchyně a obývací pokoj, schodiště; v druhém patře jsou dvě prostorné ložnice.
V přístavbě se samostatným vchodem jsou dvě místnosti, které je možno využít jako malý byt nebo kancelář.
Hospodářská budova má dvě garáže/alternativně dílny, průchod na zahradu, sklep, podkrovní prostory, kotec.
V obci je velmi dobrá občanská vybavenost – mateřská školka, základní škola, obchod, restaurace, řeznictví, další služby, dvě zastávky autobusu s dobrým spojením do Prahy, zastávka vlaku.
Mnetěš je 30 km od Prahy, 20 minut na metro C, 30 minut do centra Prahy po dálnici D8.
Dům je prázdný, lze ihned využívat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 217 m², Mnetěš

Srpen 17th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.