Prodej domu v osobním vlastnictví 138 m², Neuměřice

Cena: 4 400 000 Kč, RD Neuměřice, 4+1 s pracovnou, zahrada, bazén Detailní informace
Nabízíme k prodeji velice osobitý a neobvyklý dům s užitnou plochou 138 m2, dispozičně 4+1 s pracovnou. Dům je obklopen zelenou zahradou o ploše 435 m2 s bazénem. V roce 2017 prošel dům citlivou rekonstrukcí s využitím přírodních materiálů. Poskytuje velmi útulné a klidné bydlení s nádherným výhledem na zeleň a na magickou pískovcovou skálu – a to vše jen 35 min od Prahy. Ideální pro milovníky soukromí. Pro nastěhování se zbývá jen – tedy kromě úhrady kupní ceny – vyřešit kuchyňskou linku podle vlastních přestav. Kuchyň je dokonale prostorná, poslouží i jako jídelna pro 6 lidí.
Dům má tři nadzemní podlaží. Obývací pokoj s pozitivně laděnou atmosférou vede francouzskými okny na terasu, k bazénu a na zahradu. Nad obývacím pokojem je průchozí mezonet. Tento prostor je možné používat jako pracovnu či například salónek, dále je zde umístěn podkrovní pokoj.
V I. NP je kotelna s přípojkami na pračku a s bohatým úložným prostorem. Zde je vybudována také další místnost, která se vzhledem k poskytnutému prostoru může používat jako pracovna, herna, nebo dílna. Podlahu v této místnosti je potřeba realizovat dle zamýšleného využití.
Dům je podsklepený, sklepy jsou kopané do skály – a příjemně studené v létě a stabilní celoroční teplotou. Objekt má i vlastní kopanou studnu, ideální k vyplnění bazénu.
Dům je vytápěn úsporným kondenzačním plynovým kotlem. Nově osazená okna jsou vysoce kvalitní trojsklo s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi. Všude vybudovány zcela nové rozvody (elektřina, voda, odpad, topení), včetně instalovaných televizních i počítačových rozvodů.
Na webových stránkách www.rd-neumerice.cz najdete veškeré informace: více fotografií, video prohlídka, vizualizace kuchyně, stavební dokumentace, listy vlastnictví nemovitosti, dopravní dostupnost Kralupy, Praha a pod.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 138 m², Neuměřice

Říjen 4th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.