Prodej domu v osobním vlastnictví 117 m², Říčany

Cena: 8 990 000 Kč, Rodinný dům Říčany u Prahy Detailní informace
Říčany u Prahy jsou tradičně exkluzívní lokalita k bydlení s dětmi a od klidu velkoměsta. V dochozí vzdálenosti od lesa a koupaliště Jureček, v němž se s oblibou koupal Oldřich Nový a mnoho dalších hvězd českého filmu Vám nabízím příjemné bydlení s dispozicemi 5+KK.
Prakticky řešený dům disponuje pěti prostornými místnostmi. V přízemí hned za vstupem se nachází hala, ze které je přístup do obývacího pokoje s kuchyní, posilovny, technické místnosti, WC a schodiště do horního patra. V prvním patře jsou tři pokoje – ložnice s vestavnou skříní, pracovna se šatnou (zde je přístup na terasu), dětský pokoj a koupelna s WC.
Noví majitelé určitě ocení přilehlou zahradu, kde mohou relaxovat a nerušeně trávit volné chvíle s rodinou a přáteli. Dům je vytápěn plynovým kotlem, energeticky je velice nenáročný. Dispozice domu prošly změnou, z garáže vznikla nová místnost a sklad. K parkování slouží dvě stání přímo před domem.
V okolí domu najdeme mnoho zajímavostí a kulturního i sportovního vyžití: krytý bazén, kino, kvalitní restaurace, sportoDviště, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Blízko domu je rozlehlý lesopark vhodný k procházkám a vyjížďkám na kole.
Dopravní dostupnost: bezplatná doprava pro rezidenty mikrobusem 500 metů od nemovitosti, svoz dětí do školy a školky, rychlé vlakové spojení s centrem Prahy (necelých 30 minut na hlavní nádraží) plus pravidelné linky MHD. Strategická poloha: pět minut autem na dálnici D1.
Na krásné výlety stačí zajít do nedalekého Průhonického parku – 10 minut autem a Jevan za stejnou dobu na opačnou stranu. Pokud hledáte rodinné bydlení s výhodnou polohou při kraji hlavního města a zároveň v přírodě, neváhejte mne kontaktovat a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 117 m², Říčany

Říjen 4th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.