Prodej domu v osobním vlastnictví 100 m², Hvozdnice

Cena: 985 000 Kč, Zasíťovaný pozemek 387 m2 s domem k demolici či rekonstrukci, Hvozdnice, poblíž Davle, Praha-západ Detailní informace
V exkluzivním zastoupení vlastníka si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi cenově atraktivní nemovitost k bydlení v klidné obci Hvozdnice, v malebné a lesnaté krajině nad Davlí a Štěchovicemi v okrese Praha-západ.
Prohlídky nemovitosti se budou konat formou dne otevřených dveří a to v následujícím termínu:
– sobota 25.8.2018 od 10:00 do 14:00 h
Zvolený termín a čas vaší prohlídky si, prosím, rezervujte předem. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce metodou následné realitní aukce RE/MAX.
Nemovitost zahrnuje dvě parcely o celkové výměře 387 m2. Na jedné z nich (zastavěná plocha a nádvoří) se nachází starší rodinný dům o užitné ploše cca 100 m2, určený k celkové rekonstrukci či demolici. Druhou parcelu tvoří vzrostlá zahrada kolem domu.
Velkou výhodou nemovitosti je její příznivá cena, zavedené kompletní inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod a kanalizace) a také výhodná poloha v blízkosti obecního úřadu, nedaleko mateřské školy, dětského hřiště a místní samoobsluhy.
Stavebně technický stav v domu je špatný a původní dispozice je nevyhovující vzhledem k současným standardům. Vhodnou přestavbou a promyšleným novým uspořádáním a orientací místností lze však dosáhnout zajímavého využití dané zastavitelné plochy a také útulné zahrady, která dům obklopuje ze 3 stran.
Zahrada je částečně osázena vzrostlými ovocnými stromy (jabloně, švestky, velký ořešák za plotem), nabízí několik malebných zákoutí a také příjemný výhled přes zahrady a střechy okolních domů směrem k jihu. Kromě přípojení k obecnímu vodovodu je na zahradě k dále dispozici původní hloubená studna na užitkovou vodu s aktuálně nefunkční ruční pumpou a také vrt.
V obci Hvozdnice se nachází veškerá základní občanská vybavenost (obecní úřad, pošta, mateřská škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště SK Hvozdnice, samoobsluha, místní hostinec, zastávka PID aj.). Moderní základní škola, velký výběr obchodů, restaurací a služeb je pak k dispozici v blízké Davli nebo nedalekých Štěchovicích.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 100 m², Hvozdnice

Srpen 17th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.