Prodej domu v Letohradě

Cena: 1 750 000 Kč, Nabízíme Vám k prodeji nemovitost, která se nachází na Divadelní ulici v Letohradě.
Byla zkolaudována jako restaurace, jejíž provoz je nyní ukončen.
Je možno ji opět začít provozovat – 3D model nabízí současný půdorys … nebo je možné se na tuto budovu podívat jako na investiční šanci a tak Vám v dalších modelech nabízíme možný stav po vybudování bytů na 3 patra – snažili jsme se tak ukázat, jak je možné je uspořádat.
Přízemí a 1. patro nabízí po 5-ti bytech v každém a podkroví 2 byty.
Nebo je možné udělat z toho jakoukoliv provozovnu, prodejnu se skladem apod.
Stav budovy je před rekonstrukcí. Rozvod vody je z veřejného řádu a odpady do kanalizace. Je tu přiveden plyn a elektřina.
Nemovitost je nejlepší si osobně prohlédnout a seznámit se s jejím stavem a polohou.
Financování zajistíme.
Letohrad se vyznačuje bohatým kulturním a společenským životem: Kopečková pouť spojená s multižánrovým Pouťfestem, Mezinárodní hudební festival, Arkády volně navazující na dřívější Kaskády výtvarného umění, Historické slavnosti města, letní strašidelné prohlídky zámku a parku, Svatováclavská pouť, tradiční honění kohouta na Kunčicích či slavnostní rozsvěcení vánočního stromu s doprovodným programem jsou jen stručným výčtem zajímavých podniků. Několikaletá kvalitní spolupráce s Klubem autorů literatury faktu vynesla Letohradu přívlastek „Město literatury faktu“.
Své místo tu má také Muzeum řemesel.
Velký prostor má ve městě sport. Populární je biatlon, letohradské odchovance můžeme vidět na mistrovstvích světa a Evropy i na olympijských hrách, oblíbený je fotbal či hokejbal. Nejen zimním radovánkám je určen nový lyžařský areál na Kunčicích – informace použity z městského webu

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v Letohradě

Červenec 5th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.