Prodej DB 3+1+B na okraji Ostravy- Poruba

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1+B v žádané lokalitě v Ostravě- Poruba, třetím největším městě ČR. Už podle toho lze předpokládat, že zde najdeme mnoho kulturních i sportovních akcí. Stejně tak je zde mnoho hřišť pro děti i sportovních lokalit pro dospělé. Za kulturou se také můžeme vypravit do kina nebo divadla.
Byt o celkové výměře 82 m2 se nachází ve druhém patře cihového domu v ulici nábřeží Svazu protifašistických bojovníků naproti Porubskému zámečku. Dům je v původním stavu, s EURO okny. Byt je velice pěkný, útulný a je po částečné rekonstrukci. V interiéru jsou všude nové dveře. Byt má nově udělanou koupelnu a WC, včetně elektřiny. V bytě pro budoucího majiV. Byt má nově udělané rozvody vody a odpadů, v plastu. K bytu náleží rovněž balkon, ze kterého je pěkný výhled do okolí. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center (Tesco, Kaufland, Globus). Vše v dosahu několika minut od domu. V Ostravě je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – tramvaje i autobusy jezdí v desetiminutových intervalech. Velmi dobrá dostupnost centra Ostravy a okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Ostrava je městem kultury a sportu, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 1 016 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 3+1+B na okraji Ostravy- Poruba

Listopad 9th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.