Prodej DB 3+1 v centru Orlové- Lutyně, ulice Adamusova

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v centru Orlové- Lutyně. Bytový dům je situován na okraj sídliště s pěkným výhledem na Polsko. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem v ulici Adamusova. Dům má plastová okna a nově udělanou střechu. Byt je velice pěkný, útulný a je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. V bytě pro budoucího maji/380V. K bytu náleží prostorná vysunutá, zasklená lodžie, ze které je krásný výhled do okolí. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory a komora. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Orlové je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Orlové a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 155 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 3+1 v centru Orlové- Lutyně, ulice Adamusova

Listopad 9th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.