Prodej chaty 49 m² Beroun

Cena: 2 100 000 Kč, Nabízíme dvě rekreační chaty v zahrádkářské osadě s příjemnou atmosférou nedaleko centra Berouna a na okraji křivoklátských lesů na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 934 m2 (dva propojené pozemky), v klidném a čistém prostředí u lesa – vhodné pro dvougenerační rekreaci nebo rekreaci dvou spřátelených rodin.

Jedna chata je zděná s terasou a krásným výhledem do krajiny, s dostatečným prostorem a využitím pro 4-5 osob, z obývacího pokoje je vstup na balkon. Kuchyňka s vybavenou kuchyňskou linkou, samostatná toaleta a sprchový kout s ohřevem teplé vody. Pozemek o výměře 454 m2 je rovněž vybaven hracími prvky pro děti.
Druhá chata je dřevěná na zděné podezdívce, ubytuje 2-4 osoby, rovněž vybavena kuchyňskou linkou. Toaleta se sprchovým koutem. Pozemek o výměře 480 m2..
Do obou chat je zavedena elektřina a sezónní užitková voda. Vytápění obou objektů je zajišťěno krbovými kamny případně el. radiátory.

Pozemek je svažitý, ve velmi dobrém udržovaném stavu s ovocnými stromy a malou vinicí, poskytuje dostatek soukromí a krásné výhledy do zeleného údolí s orientací na jihovýchod. Parkování možné u pozemku v uzavřeném oploceném areálu. Součástí prodeje je rovněž podíl na dalším pozemku s ovocným sadem.

Ideální kombinace rekreace v čistém zdravém prostředí a výhod malebného historického města Beroun, Husovo náměstí je vzdálené cca 20 min. (1,5 km). V okolí mnoho turistických i cyklistických tras. Koupání v Berounce a aquaparku Beroun.

Některé chaty v osadě jsou trvale obydlené, majitelé si vybudovali vlastní vrtané studny. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 49 m² Beroun

Únor 27th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.