Prodej chalupy Verneřice-Čáslav

Cena: 2 500 000 Kč, Nabízím k prodeji chalupu s krásnou zahradou o celkové výměře 1170 m2 která se nachází v krásné a klidné obci Čáslav cca 4 minuty (3 km) od obce Verneřice v děčínském okrese. Obec Čáslav se nachází v místě, kde je možné využití turistiky a cyklistiky, kolem je krásná příroda (Bobří Hora, Bobří vodopády a další), lesy (uvítají houbaři) a v blízkosti je také Bobří potok, což uvítají rybáři. Obec se nachází 30 minut od větších měst jakou je Ústí nad Labem, Česká Lípa a Litoměřice.
Jedná se o dům s původními prvky výstavby, jako jsou například klenuté stropy v některých technických místnostech a prostorná kůlna, ale zároveň dům prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí obytných prostorů. Je zde nová elektroinstalace, vodoinstalace, krásná moderní koupelna s toaletou, aj. Dům je napojen na vodovodní řád, je zde elektřina, ale v obci není plynovod ani kanalizace, proto je dům na pojen na kanalizační septik. Dům má původní dvojitá dřevěná okna a je vytápěn ústředním topením a přízemní prostory pomocí krbových kamen.
Dispozičně je dům situován ve dvou podlaží, kdy před vstupem do domu je nejdříve přístřešek zabezpečený zamykatelnými dveřmi. Následně vstoupíte do předsíně, ze které je vstup do obývacího pokoje spojený s kuchyňským prostorem, vstup do koupelny s toaletou, technické místnosti pro různé využití, Také je zde celodřevěné schodiště, které spojuje 1. a 2. podlaží. Po tomto schodišti vystoupíte do prostoru, ze kterého je vstup do třech obytných místností a schodiště na půdu domu. Půda domu je čistá, suchá a prostorná. Dům má i prostornou technickou místnost se samostatným vjezdem. Celkově vás chalupa okouzlí nejen vnitřkem, ale i krásnou prostornou zahradou, která Vám poslouží k odpočinku na čerstvém vzduchu. V nedaleké obci Verneřice je potřebná občanská vybavenost (knihovna, zdravotní středisko, autobusová a vlaková doprava, obchod potravin, restaurace a další)
S financováním domu vám rádi zdarma vyřídíme. Pro další informace a prohlídky volejte makléřku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy Verneřice-Čáslav

Květen 31st, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.