Prodej chalupy 3+1, pozemek o rozloze 8 958 m2, okr. Semily, v blízkosti lyžařských areálů

Cena: 3 149 000 Kč, Nabízíme k prodeji chalupu o velikosti 3+1 a užitné ploše 142 m2, na pozemku mírně svažitém jižním směrem, o rozloze 8 958 m2. Nachází se v krásné přírodě obce Kundratice, která je situována mezi městy Semily a Jilemnice, v těsné blízkosti rekreačních,lyžařských areálů Jilemnice, Vrchlabí a Benecka. V krátké dojezdové vzdálenosti se nacházejí Rokytnice nad Jizerou a Špindlerův Mlýn. Nemovitost lze využívat na trvalé i rekreační pobyty. V letech 2003–2008 na domě, který je asi sto letý, proběhla celková rekonstrukce, zahrnující novou střechu, komín a všechny interiéry. Dřevěná, špaletová okna jsou orientovaná jižním a východním směrem. Na podlahách je položena dlažba a plovoucí podlaha. Teplá voda je zajištěna dvěma bojlery. Objekt je vyhříván infračervenými panely. Obývací pokoj, krom panelů, je v současnosti vytápěn horkovzdušnými kamny na dřevo a je připraven na vytápění krbem. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektriku a telefon. Jelikož nemovitost nebyla v posledních letech moc využívána, zbývají dodělat některé drobné detaily. K domu náleží ovocný sad čítající 149 jabloní, jež zabírá 6 485 m2 z celkové plochy pozemku. Veškerá infrastruktura se nachází v blízkosti. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám, za výhodných podmínek, pomůžeme zprostředkovat. Vřele doporučuji prohlídku. PENB-G.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy 3+1, pozemek o rozloze 8 958 m2, okr. Semily, v blízkosti lyžařských areálů

Duben 5th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.