Prodej bytu v OV 2+1+L na Nádražní ulici v centru Bruntálu

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1 v centru Bruntálu. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s novým eurovýtahem v ulici Nádražní. Dům je po celkové revitalizaci, má platová okna a je kompletně zateplený včetně nové fasády. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž po rekonstrukci. Byt má nově udělanou koupelnu, která je vyzděná a vybavená plastovou vanou. V celém bytě jsou nově udělané moderní omítky. V jednom z pokojů se nachází zvýšené patrové lůžko z jedlového dřeva. V bytě pro budoucího majiV. K bytu náleží rovněž lodžie, ze které je krásný výhled do okolí. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Bruntále je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Bruntále a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 496 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 2+1+L na Nádražní ulici v centru Bruntálu

Listopad 10th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.