Prodej bytu v OV 2+1 na Nádražní ulici ve Vrbně pod Pradědem

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1 v centru Vrbna pod Pradědem. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází v prvním patře cihlové zástavby se čtyřmi bytovými jednotkami v ulici Nádražní. Dům má plastová okna a sedlovou střechu krytou pozinkovaným plechem. Byt je velice pěkný, útulný a je po rekonstrukci. Byt má vyšší stropy. V bytě pro budoucího majiV. K bytu náleží půda, která je v současné době v rekonstrukci a je z ní krásný výhled do okolních lesů. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory a komora. U domu se nachází zatravněný, společný dvorek a k bytu je možné odkoupit i zahrádku. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center, jako je Albert, Hruška a CBA. Vše v dosahu několika minut od domu. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlakem. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Ve Vrbně pod Pradědem a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Jedná se o výbornou lokalitu pro milovníky zimních sportů a turistiky.
Cena: 555 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 2+1 na Nádražní ulici ve Vrbně pod Pradědem

Listopad 10th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.