Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví 86 m², Smiřice

Cena: 700 000 Kč, Prodej podílů na nemovitostech v obci Smiřice, okr. Hradec Králové Detailní informace
Ve spolupráci s insolvenčním správcem nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl o velikosti ½ na pozemku, jehož součástí je dům, kde je k užívání dispozičně byt 4+ kk o celkové podlahové ploše o výměře 86 m2 (tato výměra je včetně sociálního zázemí a přistavěné verandy) a dále spoluvlastnický podíl o velikosti 1/3 na pozemku, jehož součástí je trojgaráž, a k užívání je tedy jedna samostatná garáž. Dům: Veranda se zabudovanou šatní skříní, malá koupelna s vanou a samostatné WC, prostorný průchozí obývací pokoj se vstupem do kuchyňského koutu. Z obývacího pokoje je vstup do dalších pokojů. Pokoje jsou stejné, každý o velikosti 16 m2. Byt bez balkonu, bez možnosti vstupu do půdního prostoru /který je nad celou zastavěnou částí/
Kladné stránky nemovitosti: bytový dům je přístupný ze zpevněné komunikace, napojení na elektřinu, plyn, obecní vodovod a kanalizaci. V poslední době proběhla výměna dvou oken za plastová v r. 2013, výměna kuchyňské linky v roce 2014, přední část domu zateplení včetně barvené fasády proběhlo v roce 2008 a zadní část včetně zateplení a barvy v roce 2013. Sanita původní, dveře v bytě původní dřevotříska plné, nebo prosklené, podlaha položeno původní PVC nebo původní keramická dlažba, v pokojích položeny koberce. Vytápěno ústřední plynové topení, ohřev TUV elektrický bojler. Umístění bytového domu v dobré dojezdové vzdálenosti 16 km do Krajského města Hradec Králové kde je veškerá občanská vybavenost a 10 km do města Jaroměře, v obci Smiřice je vlaková zastávka hlavní trať Hradec Králové – Trutnov. Doporučujeme nezávaznou prohlídku nemovitosti, s financováním hypotéčním úvěrem pomůžeme, konzultace zdarma.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví 86 m², Smiřice

Červenec 25th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.