Prodej bytu 4+kk s terasou ( 93,89 m2 ) v novostavbě, ul. Mendlova, 242 m2, Opava – Předměstí.

Předmětem architektonické studie je řešení novostavby polyfunkčního domu Rezidence Mendlova v Opavě, který sestává z dvou bytových podlaží a bloku s ordinacemi a laboratořemi v parteru. Novostavba domu má vzniknout na místě stávajícího zchátralého objektu na křižovatce ulic Mendlova a Boženy Němcové. Návrh domu vychází u místní lokality, kterou tvoří rozptýlená vilová zástavba volně přecházející do zahuštěnější sídelní struktury bytových domů. Za stavební pozemkem se nachází Tyršův stadion, od kterého je zamyšlený dům oddělen stávající zahradou se vzrostlými stromy. Objekt je řešen jako třípodlažní s polyfunkčním parterem a podzemními garážemi. V nejvyšším podlaží se nachází dva byty, ve středním podlaží tři byty. Byty jsou dispozičně řešeny jako 4+kk. Všechny bytové jednotky jsou přístupné centrální schodišťovou halou. Součástí všech bytů jsou terasy obíhající ze všech stran domu. Dva byty ve druhém podlaží jsou navíc přímo otevřeny do zahrady – parku. Z veřejné části tohoto prostoru jsou k těmto bytům přičleněny soukromé zahrady.V parteru jsou navrženy prostory pro zdravotnická zařízení – stomatologická ordinace, laboratoře. Tyto provozy jsou přístupné samostatně přímo z ulice Mendlova. Součástí domu je podzemní garáž pro 10 osobních automobilů a pět venkovních parkovacích stání.
Zahrada – park za domem je zamyšlena jako veřejnosti volně přístupná.
Cena: 1,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk s terasou ( 93,89 m2 ) v novostavbě, ul. Mendlova, 242 m2, Opava – Předměstí.

Duben 7th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.