Prodej bytu 4+1, 118 m²

Cena: 3 690 000 Kč, Prostorný byt 4+1, o výměře 118 m2, který se nachází ve 4NP cihlového domu bez výtahu. Dispozice – vstupní chodba, obytná kuchyň, ložnice, dětský pokoj, pokoj, obývací pokoj. koupelna a WC. Příslušenstvím je balkon, velký sklep 10 m2 a zahrádka. Ohřev teplé vody a topení pomocí plynového kotle s rozvody do radiátorů.
Nová střecha (cca 13let), nové stoupačky, upravené společné prostory domu. Zateplení stropu, 8 let fasáda. Byt se skvělou pěší dostupností přímo do centra, Resselovo nám. cca 800 m. 400 m2 autobusové a vlakové nádraží. V pěším dosahu je také vynikající občanská vybavenost s velkým množstvím vyhlášených restaurací, oblíbených bister, kaváren, barů a obchodů. Blízko je Divadlo. Rádi Vám nabídneme plný servis včetně financování, abychom ušetřili Váš čas a nervy. Žádné běhání po úřadech, veškeré náležitosti zařídíme a Vy se budete moci těšit novému domovu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+1, 118 m²

Duben 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.