Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 125 m², Dolní Morava

Cena: 3 200 000 Kč, Prodej apartmánu 3+kk Dolní Morava – jednotka 1/3 Detailní informace
Nabízíme k prodeji mezonetový apartmán o dispozici 3+kk v obci Dolní Morava, v místní části Velká Morava. Třípodlažní bytový dům je po kompletní rekonstrukci v roce 2008, je rozdělen na jednotky evidované v katastru nemovitostí. SVJ je založeno.
Apartmán má podlahovou výměru 124,54 m2. Dominantou jednotky je obývací pokoj s krbem. Součástí je kuchyňský kout, dvě koupelny a velká předsíň pro kola či lyže. V patře se pak nachází ložnice a koupelna.
Vytápění v části budovy je elektrickými přímotopy. Odpadní vody jsou řešeny domovní čistírnou, vodovod obecní.
Poloha je opravdu v klidné části a řešení apartmánu kouzelné.
Financování lze řešit hypotečním úvěrem; vyřízení úvěru je možné prostřednictvím ověřené spolehlivé hypoteční makléřky. Veškeré doplňující informace k nemovitosti jsem připraven Vám poskytnout. Nezávazná prohlídka možná po dohodě.
Obec Dolní Morava se nachází v Pardubickém kraji a žije v ní 308 obyvatel. Obec je vyhledávaným horským střediskem díky atraktivitám, které se v obci nachází. V letním období je to především Stezka v oblacích a další atrakce Resortu Dolní Morava. V zimě jsou to pak lyžařské areály Větrný vrch a Resort Dolní Morava. Pro návštěvníky i občany obce slouží také sportovní areál se zázemím pro sport a kempování. K ubytování návštěvníků slouží mnoho ubytovacích zařízení s celkovou kapacitou v obci 1800 lůžek. Obec se nachází v pohoří Králický Sněžník, což je třetí nejvyšší pohoří v České republice s nejvyšším stejnojmenným vrcholem Králický Sněžník (1424 m.n.m.), pod nímž pramení řeka Morava – použito z www.obecdolnimorava.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 125 m², Dolní Morava

Červenec 25th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.