Prodej bytu 3+kk 97 m² Praha 8

Cena: 10 000 000 Kč, Jako ideální investici na pronájem nebo jako dvou generační bydlení nabízíme k prodeji kompletně zařízený byt (97 m2) v družstevním vlastnictví, s možností převodu do OV v Karlíně – ul. Jirsíkova.

Byt je po nedávné celkové rekonstrukci. Byl předělán na dvě bytové jednotky, které mají vstup do každého bytu
zvlášť, také v každém bytě je koupelna s WC a kuchyňským koutem. Menší byt má novou kuchyňskou linku s dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, odsavačem par a ledničku. V koupelně s WC, je velký sprchový kout. Velký byt má čtyřplotýnkovou sklokeramickou varnou desku, horkovzdušnou troubu, odsavačem par a ledničku. Topení je infračervené. Okna jsou nová dřevěná.
V případě zájmu je možné prodat tento komerční objekt kompletně zařízený. V okolí dostatek zeleně, v blízkosti Lyčkovo náměstí, Kostel sv. Cyrila a Metoděje. Byt se nachází v přízemí cihlového domů roku 1920. Je zde perfektní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Tramvajová zastávka Karlínské náměstí je kousek od domu, odkud se dostanete za 2 minut na metro C, B – Florenc, kde se nachází i velké autobusové nádraží a také třeba Hudební divadlo Karlín. Možnost nastěhování ihned.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Byt je v současné době využíván pro krátkodobé pronájmy s vysokými výnosy.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit za nejlepších podmínek na trhu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 97 m² Praha 8

Duben 4th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.