Prodej bytu 3+kk 80 m² Praha 1

Cena: 14 450 000 Kč, Nabídka krásného bytu po velmi nákladné a kvalitně provedené rekonstrukci v centru Prahy – nedaleko Václavského náměstí. V domě jsou na prodej dva sousedící byty, po stejné rekonstrukci – fyzicky jsou rozděleny, ale na katastru jsou stále jako jedna jednotka. V případě zájmu o koupě obou bytů může být ponecháno. V případě zájmu o koupi pouze jednoho bytu jsou již připraveny všechny dokumenty pro rozdělení a pouze se donese na katastrální úřad – záleží na požadavku nového majitele.

Celková plocha obou bytů činí 147,6m2 přičemž jsou plně odděleny a jedna jednotka má přibližně 80m2 a druhá 70m2. Větší byt je orientován do ulice Ve Smečkách a menší byt do klidného vnitro-bloku s výhledem na zeleň.

Dům je v pěkném udržovaném stavu a průběžně se plánují další opravy – momentálně je schválena oprava nových rozvodů elektřiny v domě.

Energetická náročnost budovy není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G.

Uvedená cena je za jednu jednotku!

Velmi doporučuji osobní prohlídku těchto nemovitostí pro lepší představu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 80 m² Praha 1

Červen 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.