Prodej bytu 3+kk 60 m² Praha 9

Cena: 4 299 000 Kč, Bytová jednotka 3kk s lodžií a zděnou kójí ve společných prostorách o celkové výměře 60 m2 je umístěna v přízemí nově rekonstruovaného čtyřpodlažního panelového domu v docházkové vzdálenosti metra Prosek. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v letech 2014 až 2018. V roce 2014 se jednalo o nové štuky, podlahy a podhledy. Z tohoto roku je tedy i nové WC a koupelna, rozvody elektřiny vč. jističe, vody i plynu. Vestavěná kuchyň byla vyrobena na míru. V roce 2018 byl zvětšen dětský pokoj a zrušena komora v bytě. V rámci této změny byla v pokoji položena nová podlaha a zabudována vestavěná skříň. Další vestavěné skříně jsou na chodbě a v ložnici. Manželská postel (2 metry široká) byla vyrobená na míru tak, aby pod ní vznikly další velkorysé úložné prostory. Dnes zde žije čtyřčlenná rodina s dvěma malými dětmi. Je tedy nutné vymalovat. Na jaře 2018 byla provedena výměna oken, instalace žaluzií, zasklení lodžií a menší rekonstrukce společných prostor domu. Zateplení fasády probíhalo na podzim 2018. Okolo domu je zeleň a dětská hřiště. K domu vede slepá ulice s možnostmi parkování. Jedná se tak o velice klidnou lokalitu bez rušivých vlivů dopravy. Občanská vybavenost je na výborné úrovni. Metro Prosek je v docházkové vzdálenosti – parkem cca 600 metrů. Pošta a Billa jsou cca 100 metrů a v blízkém okolí je i dostatek lékařů, školka a školy.
Máme připraveny i 3D modely a vizualizace dle aktuálních výměr místností pro případnou pomoc se zařízením bytové jednotky. Některé jsou přiloženy mezi fotografiemi současného stavu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 60 m² Praha 9

Únor 7th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.