Prodej bytu 3+1 v RD s garáží v centru obce Řepiště

Nabízíme k prodeji byt 3+1 nacházející se v rodinném domě v centru obce Řepiště. Jedná se o prodej přízemního bytu v ulici Vinohradská. Dům má plastová okna a střechu krytou ethernitem . Byt je velice pěkný, útulný a je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. Koupelna i WC bytu prošli rekonstrukcí. V bytě pro budoucího maji/380V. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. K bytu náleží také garáž. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. parkovat je možné u domu i na pozemku.
V obci se nachází běžná občanská vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V obci Řepiště a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 790 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 v RD s garáží v centru obce Řepiště

Listopad 10th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.