Prodej bytu 3+1

Cena: 1 799 000 Kč, Nabízíme ke koupi byt 3+1 v os. vlastnictví, v původním stavu – vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ.
Byt se nachází na známé adrese Antonína Sovy, dům, který je po kompletní revitalizaci, se nachází na okraji sídliště s výhledem na řeku a hojností parkovacích míst.
Byt je v původním stavu a tudíž je vhodné jej zrekonstruovat dle vlastních představ a požadavků. Bytová jednotka má 74 m2 obyvatelné plochy, 4 m2 lodžii a 2m2 sklepní kóji, skládá se ze dvou ložnic, z nichž jedna má přístup na lodžii, prostorný obývací pokoj je vzdušný a světlý, klasické umakartové jádro je vhodné demontovat a vystavět nově. Kuchyně je dostatečně prostorná aby se zde vešel i jídelní stůl. Prostorná je také chodba, kde se dají zabudovat vestavné skříně atd. Reálný půdorys k dispozici ve fotogalerii.
Výhodou koupě tohoto bytu jsou velice nízké měsíční náklady (celkově měsíčně cca 4.000.- Kč), také množství parkovacích míst přímo před domem. Každé patro má svou uzamykatelnou předsíň vždy jen pro 4 byty. Byt doporučujeme tomu, kdo si chce zařídit bydlení podle vlastních představ.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1

Červenec 3rd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.