Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 47 m², Ústí nad Labem

Cena: 880 000 Kč, Prodej bytu 2+kk v OV, 47 m2, Resslova ulice – Klíše, Ústí nad Labem Detailní informace
Staňte se majiteli bytové jednotky v osobním vlastnictví ve vyhledávané klidné lokalitě Klíše v Ústí nad Labem. Byt má výměru 47 m2 a dispozici 2+kk.
Byt je z velké části zrekonstruován, zachována byla dřevěná okna.
Elektroinstalace je provedena v mědi, zavedeno je plynové topení, omítky v místnostech byly opatřeny novým štukem. Rozvody vody jsou vedeny v plastu. Podlahy jsou pokryty dřevěnými parketami.
Součástí bytu je zasklená lodžie. V obývacím pokoji je komínový vstup s možností připojení krbových kamen.​
Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu, v jeho blízkosti je veškerá občanská vybavenost a řada sportovišť, například plavecká hala, dále park a oblíbený Střížovický vrch. K 100 metrů vzdálené autobusové zastávce dojdete z bytu za 5 minut, stejně času vám zabere cesta do vyhlášené restaurace s bowlingem. Do centra města je to 15 minut pěšky.
Nízké jsou měsíční náklady na bydlení.
V současné době je byt obsazen nájemníkem. V případě koupě na investici může být nájemní smlouva převedena na nového majitele. Řešitelná je případně i situace při koupi pro vlastní potřebu. V případě zájmu poskytneme bližší informace.
Bude-li potřeba, nabízíme bezplatně finanční poradenství.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 47 m², Ústí nad Labem

Listopad 6th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.