Prodej bytu 2+kk 71 m² Praha 3

Cena: 8 890 000 Kč, Nabízíme atraktivní nový, luxusní byt 2+kk s je součástí luxusního bytového areálu Residence Garden Towers, který se nachází v ulici Olšanská v Praze 3 – Žižkově a je nejvýznamnějším developerským projektem realizovaným v širším centru Prahy za posledních 25 let.Residence Garden Towers je jen 8 minut tramvají od Václavského náměstí. Zastávka tramvají je přímo před domem. Moderní byt je umístěn v 7 patře s vynikající prosluněnou orientací na jihovýchod s krásnými výhledy do přilehlého okolí a panoramatckou Prahu a výhledem na terasy které jsou k dispozici rezidentů.

Byt 2kk tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, ložnice a prostorná chodba se šatními skřínemi , pracovní část, koupelna s vanou, pračka. Bytová jednotka je vybavena kompletní kuchyní v bílém lesku vč. všech všech spotřebičů, lednicí s mrazákem, myčkou. Na podlahách jsou dřevěné podlahy v decoru parket. Osvětlení je v sádrokartonových podhledech a v celém bytě je dálkové vytápění, v podlahách jsou zabudované konvektory u oken. V koupelně je instalována topná rohož. Byt je zabezpečen EZS s možností napojení na PCO u společnosti Jablotron.

Součástí ceny bytu je garážové stání v suterénu domu, sklep 4,3 m2.

Moderní rezidence na Žižkově je vzdálena jen 8 minut tramvají od Václavského náměstí a v docházkové vzdálenosti od stanice metra Flora (A), kde se nachází i moderní obchodní centrum Atrium Flora. Přímo v bytovém areálu funguje nonstop recepce k zajištění maximálního komfortu pro rezidenty.Dohled nad bezpečností a pořádkem je zajištěn nonstop recepcí s kamerovým systémem. Společné prostory jsou vybaveny nadstandardními výtahy, osvětlením s pohybovým čidlem či luxusní velkoformátovou dlažbou a obklady. Vjezdy, vstupy a společné prostory mají přístup na čip, v bytě je kouřové čidlo. Vstupní dveře bytu zajištěny domovním zvonkem s kamerou.

V blízkosti se nachází kavárny, potraviny, dětská hřiště, mateřské i základní školy, poliklinika a další služby. Zastávky tramvají s mnoha spoji jsou jen pár kroků od domu. Stanice metra A Želivského je dvě zastávky tramvají. Moderní bytová komplex je příhodně situován ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti. V minutové pěší vzdálenosti sportovní centrum a také známý park Parukářka.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této lokalitě! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 71 m² Praha 3

Duben 5th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.