Prodej bytu 2+kk 68 m² Jesenice

Cena: 5 200 000 Kč, Nabízíme prodej bytu v řadovém domě v osobním vlastnictví 2+kk s podlahovou plochou 68 m2 a balkonem 3,6 m2. Součástí bytu je společná zahrada s posezením orientovaná na jihozápad. Vstup do bytu se je ze společného balkonku v 2. NP. Po vstupu do bytu se nachází ložnice po levé straně a velká vestavěná skříň po pravé. Dále se prochází kolem koupelny a komory až do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, barem a vstupem na zahradu. Vstup na zahradu směřuje po schodech z malé terasy.

Atraktivní rychle se rozvíjející oblast Jesenice nabízí velkou škálu občanské vybavenosti a aktivního vyžití, jako je například golfové odpaliště, sportovní areál či Průhonický park. V těsné blízkosti se nachází mateřská školka a v létě roku 2021 zde bude základní škola, která je již ve výstavbě. Také se zahájila výstavba metra linky D, vzdálená pouhých 5,5 km. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 68 m² Jesenice

Červen 29th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.