Prodej bytu 2+kk 57 m² Praha 6

Cena: 6 650 000 Kč, Nabízíme k prodeji krásný, slunečný byt 2kk (56 m2) s terasou 35 m2 a sklepem 10 m2 v lukrativní lokalitě Prahy 6 – Břevnov.

Celý byt prošel důkladnou, velmi kvalitně provedenou rekonstrukcí. Dispozice se skládá z prostorné předsíně, z níž po pravé ruce vstupujeme do koupelny s WC, vanou a dostatečným prostorem na umístění pračky i se sušičkou. Po levé ruce pak leží praktická šatna. Obývací pokoj má okna na terasu, kuchyňský kout s plynovým sporákem je částečně oddělen a kompletně vybaven značkovými spotřebiči. Praktická posuvná stěna z týkového dřeva odděluje ložnici, též s okny na terasu.
Byt má velmi příjemnou atmosféru, které dominuje výhled na terasu velkou 35 m2, ze které je při jasném počasí výhled směrem k Pražskému hradu. K bytu náleží sklep v suterénu domu, jeho rozměr je 10 m2.

Cihlový dům prošel také velkou rekonstrukcí, proběhlo kompletní zateplení, instalace nových oken a nové fasády, úprava interiéru a stavba nové kotelny je v plánu v brzké době.

Parkování pro obyvatele je možné na uzavřeném dvoře, který přiléhá k zadní straně domu.

Jde o nádherné bydlení i o skvělou investici, o pronájem tohoto bytu by byl velký zájem.
Velice doporučuji osobní prohlídku, případné financování Vám pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 57 m² Praha 6

Únor 23rd, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.