Prodej bytu 2+kk 56 m² Praha 8

Cena: 4 750 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout byt o dispozici 2+kk, 50,6 m2 velký s vlastní lodžií 5,6 m2 orientovanou na JZ.

Jednotka bude situována ve 4.NP novostavby s výtahem a bude sestávat z prostorné předsíně s místem pro úložné prostory, koupelny s vanou a toaletou, dále z ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na již zmiňovanou lodžii.

Standardně budou jednotky vybaveny dřevěnými podlahami, keramickými dlažbami a obklady či bezpečnostními dveřmi Sapeli.

Jedná se o nové rezidenční bydlení na rozhraní Prahy 8 a 9, které bude doplněno o komerční prostory v přízemních částech.
Součástí bytových domů bude podzemní parkovací plocha.
Z urbanistického hlediska tvoří komplex 3 nadzemních budov logické rozhraní mezi zástavbou Střížkova a Proseka.
Z jihozápadní části komplexu se díky sestupujícímu území s nízkopodlažní zástavbou Střížkova otevírá atraktivní výhled na centrum Prahy. Lokalita na návrší vltavské kotliny je současně zárukou kvalitního ovzduší na území hlavního města.

Atraktivita lokality bude podtržena plochami zeleně s parkovou úpravou, kterou budou součástí budovaného komplexu. Jen pár kroků od místa výstavby se rozléhá park Přátelství spojující stanici metra Střížkov a Prosek. Park Václavka a unikátní přírodní památka Prosecké skály a k nim navazující vinice Machálka se pak nachází v bezprostřední blízkosti.

Stanice metra Střížkov trasy C je vzdálena jen pár kroků. Zároveň je lokalita výborně dostupná z centra města autem po ulici Liberecká, která je součástí městského okruhu a navazuje na tunel Blanka. Samozřejmostí je pak autobusové spojení několika linek MHD spojující lokalitu s částí Holešovic, Vysočan a Kobylis.
Lokalita Střížkova a Proseka je oblastí urbanisticky zpracovanou a fungující a dostupná občanská vybavenost je tedy samozřejmostí. V bezprostředním okolí se nachází síť obchodů, restaurací a dalších souvisejících služeb. Nechybí zde ani sportovní, vzdělávací a zdravotnická zařízení.

Vhodné k vlastnímu bydlení či jako výborná investice s následným pronájmem.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Vřele doporučuji. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 56 m² Praha 8

Duben 18th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.