Prodej bytu 2+kk 55 m² Praha 10

Cena: 4 950 000 Kč, Jeden s posledních volných jednotek na prodej.

Dovolujeme si Vám nabídnout jednotku o dispozici 2+kk, 50,58 m2 velkou s vlastním balkonem o velikosti 4,68 m2 ve 3. NP moderního bytového domu, který je součástí III. etapy nového projektu Ecocity Malešice. Dům bude vystavený v klidné části Prahy 10 – Malešice

Jednotka bude sestávat z prostorné vstupní předsíně, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, ložnice orientované na S a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na již zmiňovaný balkon s orientací na V.
V ceně je zahrnuto garážové stání i sklep. Cena je vč. DPH i provize RK a právního servisu. Nehradíte daň z nabytí nemovitosti 4%.

Jednotky budou standardně vybaveny dřevěnými a laminátovými plovoucími podlahami, keramickou dlažbou i obkladem a sanitou v koupelně. Okna masivní dřevěná s izolačním trojsklem, dveře bezpečnostní tř. 3 s protipožární odolností a bezpečnostním zámkem. Jednotky budou dále vybaveny centrálním větráním s rekuperací tepla.

Jedinečné místo mezi parkem a lesem lákající k aktivnímu odpočinku, ideální rodinné bydlení bez ruchu velkoměsta avšak nedaleko do centra města, zdravé vnitřní prostředí, důmyslné řešení dispozice, nadčasová architektura. To je Ecocity Malešice.

Projekt Ecocity Malešice III leží v přírodě a přitom nedaleko centra Prahy. Obklopuje jej rozsáhlý udržovaný les a nově revitalizovaný Malešický park o rozloze cca 9 ha.Největší park na Praze 10 skýtá široké možnosti volnočasového vyžití. Najdete tu dětské hřiště a cvičební park pro seniory i handicapované. Relaxace na vás čeká u zajímavě řešené vodní kaskády. Majitelé psů ocení vyhrazený prostor pro venčení.
Mezi Malešicemi a Jarovem vznikají i nové cyklistické a in-line stezky. Bohaté vyžití tu najdou i milovníci ostatních sportů: přímo u objektu leží sportovní areál Hector, kde si můžete zacvičit nebo zahrát squash, badminton či tenis.

Autobusová stanice leží zhruba 3 minuty od domu. Metro Želivského je do 10 minut autobusem. V centru města jste zhruba za 15 minut.

Průkaz energetické náročnosti – B velmi úsporná.

Doporučuji. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 55 m² Praha 10

Únor 26th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.