Prodej bytu 2+1/B/S, 60m2, OV, Praha 4 – Záběhlice, ul. Bojanovická

Cena: 3 850 000 Kč, Nabízíme k prodeji byt 2+1/B/S, OV, 55 m2 + 2 m2 balkon + 3 m2 sklep, Praha 4 – Záběhlice, ul. Bojanovická.
Slunný a udržovaný byt se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem. Byt nabízí dobře vyřešenou dispozici 2+1 (55m2) s balkonem cca 2m2 a sklepní kójí 3m2. V bytě je třeba zrekonstruovat koupelnu s WC, zádveří a kuchyň (9,2m2), čímž si můžete vytvořit domov dle své představy. V pokojích (22m2+14m2) není nutná žádná rekonstrukce, podlaha je z pěkných a udržovaných parket, v celém bytě jsou plastová okna a ústřední topení. Bytový dům je velmi dobře udržovaný, v poslední době proběhla celá řada rekonstrukčních prvků- kompletně vyměněna a opravena střecha, výměna stoupaček teplé i studené vody, nové rozvody plynu, nové, dálkově odečitatelné vodoměry, nové hlavní uzávěry plynu, rekonstrukce a zateplení podezdívky domu u sklepů (lepší izolace). V minulosti byl nainstalován nový výtah a v plánu je kompletní rekonstrukce rozvodů silnoproudu a slaboproudu po celém domě (nyní ve fázi výběrového řízení) a rekonstrukce vodoměrné soustavy. Ve sklepech se v současnosti osazují protipožární dveře. Vše je hrazeno z prostředků SVJ, které má na veškeré rekonstrukce dostatek vlastních prostředků. Parkování u domu není problematické, nejsou zde zóny a v blízkosti je velké veřejné parkoviště (2 min.) u prodejny Albert. V okolí naleznete spoustu služeb a institucí jako ZŠ, MŠ, dětské hřiště, prodejna Albert, Česká pošta, Česká spořitelna, lékárna, bankomaty, květinářství, Pet shop, galanterie, restaurace Potrefená Husa, hodinářství, zdravotní středisko – včetně specialistů – 10 minut chůze od domu. Pro milovníky sportu a přírody je v docházkové vzdálenosti sportovní areál Hamr, golfové i fotbalové hřiště, Hamerský rybník a další velký park. Je zde skvělé dopravní spojení jak autobusem tak i tramvají, spojení autobusem na metro C – Roztyly 5 minut nebo Budějovická 10 min., metro A Flora 18 min. nebo Skalka 15 min.. Dále např. přímý bus na Žižkov a Karlín (Florenc).
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1/B/S, 60m2, OV, Praha 4 – Záběhlice, ul. Bojanovická

Květen 14th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.