Prodej bytu, 2+1, 58 m 2 novinka

Cena: 1 099 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 58,4 m², ve 4. NP, v části Malé pole ve Slavičíně.
Byt je v původním udržovaném stavu s možností rekonstrukce dle vlastních představ. Současná dispozice nabízí bydlení ve dvou velkých pokojích s kuchyní a s příslušenstvím. Jádro bytu je vyzdívané a také i příčky v bytě jsou z cihel , obvodové zdivo je panelové. Koupelna má vanu, umyvadlo a přípojku na pračku. WC je samostatné.
Velkou výhodou je širší chodba, kterou lze při rekonstrukci lépe využít a také velká šatna na konci chodby v blízkosti ložnice
Byt má balkon s orientací na jiho-západ.
Byt má svůj sklep, k dispozici je kolárna a sušárna.
Celý dům je revitalizovaný (2010) a budova dosahuje velmi úsporného energetického štítku „B“ Na domě je nová zateplená fasáda, nové balkony, nová Euro okna s izolačním trojsklem, nová střecha, nové stupačky, nové vchodové dveře aj.
Bydlení je velice klidné a v dosahu města školy a školky a odpočinkové zeleně. Byt nabízí příležitost k investičním pronájmům, které jsou momentálně velmi žádané. PROHLÍDKY JSOU MOŽNÉ I V SOBOTU , KLÍČE MÁM K DISPOZICI. Ev. číslo: 619814.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu, 2+1, 58 m 2 novinka

Červen 13th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.