Prodej bytu 2+1 51 m² Praha 4

Cena: 4 890 000 Kč, Rádi bychom Vám nabídli nově zrekonstruovaný dvoupokojový byt, který se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu blízko parku Jezerka a 5 minut chůze na metro Pražškého povstání nebo Pankrác. Parapety jsou ve výšce 2,30 m od země. Byt se skládá z velkého pokoje (20m2), menšího pokoje (12m2), chodby a kuchyně (10m2), koupelny (3m2), toalety (1m2) a sklepu (5m2). Na bytě je provedena kompletní rekonstrukce (leden 2019). Nové rozvody elektřiny, vody a plynu. Vyrovnání a úprava podlah a zdí, snížení stropů, nová dlažba v koupelně a toaletě, místo obkladů je použita epoxidová stěrka, které je velice praktická na údržbu a brání proti plýsním. Ve zbytku bytu nová plovoucí podlaha. Byt nabízíme po celkové rekonstrukci s novými plynovými topidly značky KARMA GAMAT 471. Nový bojler Ariston VELIS EVO 100.
Plastová okna s žaluziemi. Dveře z masivu (borovice) ošetřené matným lakem, 2 se skly, 2 plné. Skleněná sprchová zástěna, záchod a umyvadlo + doplňky. El. vypínače a zásuvky značky Legrand. Osvětlení celého bytu. Další výhodou jsou nízké náklady na bydlení, velký kovový sklep a minuta od zastávky tramvaje Na Veselí, zastávky autobusu Jezerka a 5 minut na metro Pankrác nebo Pražského povstání. Byt je k dispozici ihned. Kuchyň není v ceně nemovitosti! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 51 m² Praha 4

Leden 28th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.