Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 69 m², Dolní Morava

Cena: 2 100 000 Kč, Prodej apartmánu Dolní Morava 68,64m2 – jednotka 1/12 Detailní informace
Nabízíme k prodeji apartmán v bytovém domě nacházející se v obci Dolní Morava místní část Velká Morava, kompletně rekonstruovaném v roce 2008. Bytový dům je rozdělen na jednotky evidované v katastru nemovitostí, SVJ je založeno.
Jednotka se nachází v třípodlažní budově se sedlovou střechou částečně podsklepenou. Tento byt je v podkrovní.
V první části apartmánu je kuchyňský kout, který volně pokračuje k jídelně a přechází v obytnou část. Celý prostor je propojen. Oddělena je koupelna se sprchovým koutem a WC.
Vytápění v části budovy je elektrickými přímotopy. Odpadní vody jsou řešeny domovní čistírnou, vodovod obecní.
Součástí prodeje jednotek je i zařízení – linka s indukčním vařičem, mikrovlnná trouba, kuchyňský stůl a 4 židle, 4 postele, gauč, konf. stůl a regál.
Poloha je opravdu v klidné části a řešení apartmánu kouzelné.
Financování lze řešit hypotečním úvěrem; vyřízení úvěru je možné prostřednictvím ověřené spolehlivé hypoteční makléřky. Veškeré doplňující informace k nemovitosti jsem připraven Vám poskytnout. Nezávazná prohlídka možná po dohodě.
Obec Dolní Morava se nachází v Pardubickém kraji a žije v ní 308 obyvatel. Obec je vyhledávaným horským střediskem díky atraktivitám, které se v obci nachází. V letním období je to především Stezka v oblacích a další atrakce Resortu Dolní Morava. V zimě jsou to pak lyžařské areály Větrný vrch a Resort Dolní Morava. Pro návštěvníky i občany obce slouží také sportovní areál se zázemím pro sport a kempování. K ubytování návštěvníků slouží mnoho ubytovacích zařízení s celkovou kapacitou v obci 1800 lůžek. Obec se nachází v pohoří Králický Sněžník, což je třetí nejvyšší pohoří v České republice s nejvyšším stejnojmenným vrcholem Králický Sněžník (1424 m.n.m.), pod nímž pramení řeka Morava – použito z www.obecdolnimorava.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 69 m², Dolní Morava

Červenec 25th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.