Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 36 m², Praha 6 – Řepy

Cena: 2 587 000 Kč, Prodej krásného bytu 1+kk v Řepích Detailní informace
Kupte si krásný byt 1+kk o velikosti 35,9m2, který je situován v 7. patře bytového domu v ulici Laudova v Řepích.
Byt má vzdušnou a praktickou dispozici, hlavní místnost je orientována na západ směrem k ulici Skuteckého. Při vstupu do haly se rovně dostaneme do hlavního pokoje s kuchyní, nalevo pak do koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Vytápění a ohřev vody je řešeno dálkově.
Byt je na perfektním místě, je situován ve velmi klidném místě, přitom jen pět minut pěšky od zastávky tramvaje Slánská nebo autobusu Bazovského, minutu pěšky od zastávky autobusu K Trninám. Byt je ve vlastnictví a je možné ho financovat hypotékou. Měsíční náklady na byt jsou následující: Fond oprav, pojištění a správa 1.149,- Kč, zálohy na služby 804,- Kč (1 osoba), zálohy na elektřinu 500,- Kč.
Celková cena je 2.587.000,- Kč a je vč. provize a právního servisu. Vhledem k lokalitě a dispozicím se jedná o perfektní startovací bydlení nebo investiční byt na pronájem. Pro více informací jsem Vám k dispozici na kontaktech níže.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 36 m², Praha 6 – Řepy

Srpen 12th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.