Prodej bytu 1+kk 29 m² Praha 10

Cena: 2 874 000 Kč, Prodej bytu 1+kk, 28,7 m2+ terasa 57,5 . Projekt nabízí 17 jednotek ve třech patrech v moderním a zejména kvalitním provedení standardu SMART a šest venkovních parkovacích stání. Spodní jednotky se mohou pyšnit krásnými předzahrádkami a ty ve třetím patře naopak velice prostornými terasami o rozloze 50 m2.
Podlahová krytina: laminátová plovoucí podlaha
Okna: plastová; izolační dvojskla
Dveře vstupní: protipožární / CPL laminát
Dveře interiér: fólie / voština
Podlaha koupelna: dlažba

Umístění Vás potěší svou strategickou polohou v rámci městského obvodu Praha 10. V pěší vzdálenosti najdete obchody s potravinami, ale také cukrárnu, kavárnu a restaurace. Dálnice D1 je v dojezdové vzdálenosti 5 minut, stejně tak i rozlehlý nákupní areál Čestlice, kde najdete největší obchodní domy jako je KIKA, Albert, Hornbach, ale i největší Aquapark v Česku. Nejste-li právě automobilový nadšenec, za 15 minut se vlakem dostanete na Hlavní nádraží v Praze. Vlaková zastávka je přitom vzdálená od domu pouhých 5 minut chůze. K jednotkám je možné dokoupit parkovací stání v ceně od 199 650,- Kč vč. DPH. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 29 m² Praha 10

Leden 14th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.