Prodej bytu 1+1 38 m² Praha 4

Cena: 2 990 000 Kč, Nabídka bytu o dispozici 1+1 a celkové výměře 37,9m2 plus k bytu náleží velmi prostorná komora přímo na patře (4,5m2). Byt nacházející se v 5. patře je v původním ale velmi udržovaném stavu, vhodnému i k nenáročnému bydlení ihned. Případně je možné si byt upravit dle vlastních představ. Orientace bytu je na východní stranu s klidným výhledem do zeleně. Výhodou tohoto bytu jsou úložné prostory díky komoře na patře bytu (místo sklepu).

V okolí je skvělá dopravní dostupnost, kterou zajišťuje autobusová a tramvajová zastávka s dostupností na metro C – Kačerov cca 8 minut a na metro A Želivského 15 minut. Dále zde jezdí tramvaje přímo do centra či na Hlavní nádraží.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost například Kaufland je vzdálen 500m od domu.

Byt je v osobním vlastnictví, tudíž lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za nejlepších tržních podmínek.

Jednotka je vhodná jak pro nenáročné bydlení tak jako vhodná investice.

Energetická náročnost budovy není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G.

Budu se těšit na Vaše případné dotazy nebo domluvení osobní prohlídky pro lepší představu o inzerované nemovitosti. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1 38 m² Praha 4

Březen 15th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.