Prodej, Byt 3+kk/L, 67 m², Kyje

Cena: 3 850 000 Kč, Kupte si tento velice pěkný třípokojový byt se zasklenou lodžií ve čtvrtém patře bytového domu s výtahem. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2015. Z původního 3+1 je nyní vzdušné a moderní 3+kk s novou kuchyní, prostornou koupelnou a spoustou úložného prostoru v nových vestavných skříních. Bytový dům z roku 1998 také prošel revitalizací (plastová okna, výtah, stoupačky, solární panely…) K dispozici je v domě také kočárkárna a kolárna. Bezproblémové parkování je přímo před domem.
Byt je v družstevním vlastnictví a nyní ho nelze převést do osobního vlastnictví. Anuita je splacena.
Pokud hledáte klidné bydlení a přitom s veškerou občanskou vybaveností, tak je to právě tady v Kyjích. V okolí jsou tři školky, přitom jedna přímo před domem, supermarket a zastávka autobusu je také jen pár kroků od domu. Autobusem jste do 15 minut na metru A, B nebo C. Je tu spousta zeleně, dětských hřišť, cyklostezka až do Říčan, několik restaurací, …. No prostě je tu vše pro šťastný a spokojený život.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Byt 3+kk/L, 67 m², Kyje

Leden 2nd, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.