Prodej, Byt 3+1, 67 m², Domoradice

Cena: 1 770 000 Kč, Realitní České spořitelny nabízí k prodeji byt v osobním vlastnictví na sídlišti Mír v Českém Krumlově. Byt má dispoziční řešení 3+1 a celkovou výměru 67m 2 . Panelový dům prošel celkovou revitalizací a má celkem šest pater s výtahem, přičemž prodávaný byt je v prvním patře.
Bytová jednotka je řešena takto: z centrální chodby se vchází do obývacího pokoje, na který navazuje kuchyně, ze které se dá vejít na chodbu druhým průchodem. Dále pak bytové jádro se samostatnou koupelnou a WC. Na konci chodby jsou další dva samostatné pokoje. Byt je z větší části v původním stavu, bytové jádro je taktéž původní. Podlahové krytiny jsou částečně plovoucí a dlažby. Byt je vyštukovaný. Na chodbě jsou vestavné skříně. Celkové měsíční náklady na dodávky tepla a vody a fond oprav u čtyřčlenné rodiny jsou 4.486,- Kč měsíčně. Před domem je dostatek parkovacích míst, výhled z oken je do přilehlého parčíku. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost, cca 100m je autobusová zastávka a obchodní centrum. Pro více informací včetně prohlídek kontaktujte makléře. Na koupi bytu zajistíme vhodné financování.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Byt 3+1, 67 m², Domoradice

Duben 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.