Prodej, byt 2+1 (59 m 2), osobní vlastnictví, Třeboň, parkování, Penny, lázně, cykloturistika

Cena: 1 850 000 Kč, Nabízíme prodej zrekonstruovaného bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a velikosti 59 m2 v Třeboni. Byt se nachází ve 4. patře patrového panelového dumu bez výtahu nedaleko vlakového nádraží a obchodních zón Penny, Kaufland, Pepko. Byt disponuje koupelnou s vanou a odděleným WC. Je slunný a velice příjemný. Součástí bytu je balkón a sklepní kóje. Majitele bytu mohou dále využívat společné prostory domu jako je kolárna, kočárkárna, místnost na sušení prádla apod. Byt je ideální pro mladou startovací rodinu, je také vhodný jako letní byt pro přespolní, kteří mají rádi Třeboň a doporučuji ho i jako investiční (dlouhodobý pronájem). Náklady bytu CZK 4.200,- vše (voda, teplo, elektrika, společné prostory,fond). Byt je volný ihned. Pro více informací volejte kdykoli, číslo inzerátu: 78192. Třeboň je atraktivním místem pro bydlení a rekreaci. Lázeňské město láká svou občanskou vybaveností a širokou nabídkou volnočasových služeb (cykloturistika, pěší turistika, festival Okolo Třeboně, NocTurna, státní zámek Třeboň, Třeboň v marcipánu – galerie, apod.).
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78192.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, byt 2+1 (59 m 2), osobní vlastnictví, Třeboň, parkování, Penny, lázně, cykloturistika

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.