Prodej, 3936 m², Dolní Třebonín

Cena: 32 000 000 Kč, Investiční příležitost Jižní Čechy – Prodej zavedené společnosti zabývající se výrobou masných výrobků, výsekových mas a polotovarů pro regionální trh s vlastní distribuční sítí stálých odběratelů.
Výrobní objekt byl vybudován v roce 2002 jako novostavba formou moderního areálu, splňujícího veškeré normy a požadavky, v obci Dolní Třebonín u Českého Krumlova. Součástí areálu je i vlastní podniková prodejna s bufetem a parkovištěm.
Denní kapacita výroby je 6 tun masných výrobků, 2 tuny výsekových mas a 100 kg polotovarů.
Společnost zaměstnává cca 40 – 50 zaměstnanců. Obrat společnosti činí 90 – 100 mil. Kč/rok.
Kromě vlastní výroby a prodejny v Dolním Třeboníně provozuje společnost vlastní prodejny v Českých Velenicích, Třeboni a obci Světlík ležící nedaleko Frymburku. V létě potom zajištuje zásobování kempy a stánky v okolí řeky Vltavy. Zboží rozváží vlastními auty cca 6 řidičů.
Společnost má dále ve vlastnictví celkem 3936 m 2 pozemků, z toho stavební pozemek 1178 m 2 (objekt č.p. 194). Firma byla několikrát oceněna např. v soutěži Regionální potravina, Zlatý klas, Chutná hezky jihočesky atd.
Firma je vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 7228.
PENB třída G (nebyl dosud zpracován)
Další doplňující informace a prohlídky po dohodě na uvedeném telefonním čísle.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, 3936 m², Dolní Třebonín

Únor 9th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.