Prodej 11 RD-Břuchotin

Cena: 5 136 000 Kč, Nabízíme možnost nového bydlení v obci Břuchotín. Jedná se o výstavbu 11 domů se zahájením výstavby jaro 2019. V současnosti jsou již 4 domy zarezervovány. Jedná se o RD: 2,3,4,5, viz. foto. Cena domů i s pozemkem se pohybuje od 5,139 do 5,519 milionu korun vč. DPH, provize RK, právního servisu a daně z nabytí. Plocha pozemků od 606 do 881 m2, užitná plocha od 95 m2. RD jsou přízemní se sedlovou střechou, možnost výběru ze dvou dispozičních řešení. Součástí vybavenosti jsou: plovoucí podlahy s vytápěním pomocí topných fólií, krbová kamna, pětikomorová plastová okna s izolačním trojsklem, terasou a dalšími prvky vybavení.
V obci je plné občanské vybavení – MŠ, ZŠ, obchod, sportoviště, dětské hřiště, výhodou i velké množství zájmových spolků. Dopravní obslužnost zabezpečena linkovými autobusy, centrum Olomouce je vzdáleno cca 10 minut jízdy autem.
V blízkosti (7km) se nachází přírodní koupaliště Náklo, s pěkně upravenými sportovišti a plážemi. V okolí se nachází množství turistických a cykloturistických tras s možností výletů na nedaleké hrady a zámky.
Díky našemu ojedinělému systému financování, nabízíme možnost nejlevnějších hypoték na trhu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej 11 RD-Břuchotin

Prosinec 14th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.