Pardubice, Zelené Předměstí, byt 3+kk po rekonstrukci, 82 m2, balkón, 3.patro, prodej

Cena: 0 Kč, Nabízíme ke koupi prostorný byt 3+kk/2+1/ po částečné rekonstrukci o CP 82,36 m2 s balkónem ve zděném bytovém domě v centru města. Byt v družstevním vlastnictví s nulovou anuitou je možno převést do OV do jednoho roku. Součástí bytu je kuchyňská linka, plynový kotel v koupelně a klimatizační jednotka v největší místnosti. Okna s orientací východ /vnitro blok/ a západ /ulice J. Palacha/ jsou nová plastová. Podlahy tvoří dlažba a plovoucí podlaha. K bytu přináleží sklepní kóje. Měsíční náklady 2.500 Kč + zálohy na energie, /700,- Kč plyn a 300,- Kč el./. Možnost využití plochy ve vnitro bloku. V domě jsou nové vchodové dveře, zvonky, poštovní schránky. Po dokončení půdní vestavby budou vymalovány společné prostory a upraven dvůr. Byt je volný. Termín prohlídky po dohodě s makléřem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pardubice, Zelené Předměstí, byt 3+kk po rekonstrukci, 82 m2, balkón, 3.patro, prodej

Duben 5th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.