Obch. galerie Globus, Jihlava

Cena: 6 040 Kč, Pronájem obchodních jednotek v právě rekonstruované budově obchodního domu Globus v Jihlavě. Frekventované místo blízko centra. Parkování zajištěno u objektu.Výtah, WC, internet, úklid zajištěn.
Již nyní nabízíme pronájem nových obchodních jednotek galerie v prvním patře rekonstruovaného obchodního domu Globus na adrese Žižkova 13 v Jihlavě. Plánované otevření galerie je v termínu měsíce září 2018.
Nabízená obchodní jednotka je o výměře 36,24 m2 a díky vnitřní dispozici je perfektní pro regálový prodej.Nabízíme také možnost variabilního uspořádání pronajímaných prostor podle potřeb nájemce. V rámci rekonstrukce a opravy budovy zde vznikl nový osobní výtah, byla provedena výměna oken, zateplení pláště budovy, podlahové topení, vlastní parkoviště ve dvorní části budovy.
Ceny pronájmu od 2000,- Kč za m2 plochy ročně bez DPH a služeb.
Již nyní si předběžně rezervujte pronájem nových obchodních jednotek a zajistěte si tak ten nejvhodnější prostor pro Vaše podnikání!!!
V budově jsou k pronájmu volné i další kancelářské, nebo obchodní prostory. Bližší informace u makléře zakázky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Obch. galerie Globus, Jihlava

Leden 9th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.