Novostavba rodinného domu 6+kk, Praha – Kolovraty, pozemek 777 m2

Cena: 11 500 000 Kč,
Nabízíme prodej novostavby rodinného domu 6+kk v Praze – Kolovraty na pozemku o celkové rozloze 777 m 2 . Dům má zastavěnou plochu 150 m 2 a užitnou plochu 250 m 2 . Jedná se o moderní, energeticky úspornou stavbu, která je nabízena ve stavu Shell&Core s tím, že finální podobu podlah, dveří a obkladů si budoucí majitel upraví podle svých představ. Jinak je dům plně dokončen, včetně kvalitních oken s trojskly, tepelného čerpadla Daikin, podlahového topení ve všech místnostech, zabezpečovacího zařízení, přípravy na centrální vysavač apod. Na rozměrném pozemku budou provedeny i terénní úpravy. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem ( 63 m 2 ), pokoj pro hosty či pracovna, chodba, koupelna s WC, technická místnost a velká garáž. V patře jsou 3 pokoje , koupelna s WC a samostatná ložnice s šatnou a koupelnou.
V bezprostředním okolí nemovitosti se nachází přírodní park Prknovka, veškerá základní občanská vybavenost – obchod, školka, škola, knihovna, lékař, sportoviště, koupaliště atd. Výborné je vlakové spojení do centra Prahy (pouze 23 minut na Hl. nádraží) i napojení na hlavní silniční a dálniční tahy. Nemovitost je možné financovat s využitím výhodného hypotečního úvěru, který vám rádi pomůžeme zajistit.
PENB -B – velmi úsporný.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Novostavba rodinného domu 6+kk, Praha – Kolovraty, pozemek 777 m2

Říjen 31st, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.