NEPŘEHLÉDNĚTE – zcela vyjímečný polyfunkční objekt, samostatná hospodářská budova, zahrada ….obec

Cena: 7 700 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout zcela vyjímečný komerční objekt s mnohostranným využitím, jež nadchne pro svou unikátní současnou dispozici a možností dalšího rozšíření bytových i nebytových prostor. Předmětem prodeje je rozsáhlá provozní budova, o celkové podlahové ploše 645 m2, jež je po výtečné a vkusné renovaci. V 1. NP o velikosti 506 m2 se nachází restaurovaný divadelní sál s jevištěm a ručně malovanou oponou s motivem české hymny „Kde domov můj“, s kapacitou pro cca 200 osob. Na sál navazuje přísálí , šatna, dále prostory bývalé restaurace s barem a kuchyní celkem o 4 místnostech, sociální zařízení, sklad a 1 místnost s výlohou pro možný obchod se zvláštním vchodem. 2.NP o podlahové ploše 139 m2 nabízí bytovou jednotku 3+1 s příslušenstvím a galerií k sálu. Mimo zde uvedené, již upravené prostory , se v tomto podlaží a v podkroví nabízí další široký potenciál vybudování např. dalších několika místností či bytů….
Rozsáhlá rekonstrukce byla provedena s důrazem na zachování veškerých původních prvků tohoto vyjímečného objektu.
Sklepní prostory pod částí této budovy zaujímají plochu cca 93 m2 , nachází se zde i studna a menší technický výtah, který byl využíván během provozu restaurace.
Vedle hlavní provozní budovy je předmětem prodeje též samostatná hospodářská budova o podlahové ploše cca 267 m2, ve stavu před rekonstrukcí, kdy původně byla z části využívána jako menší hospoda a přilehlé navazující zemědělské prostory se sklepem. I podkroví tohoto objektu je v dobrém stavu a též je možno zde vybudování nových užitných prostor…Obě budovy příjemně doplňuje rovinná upravená zahrada o velikosti cca 2300 m2 ….
V hlavní budově v rámci rekonstrukce zavedeno plynové ústřední vytápění , které je možné rozšířit díky kapacitě kotle po celém objektu. Mimo elektřiny,plynu, je též zrealizováno napojení na obecní vodovod, v aktivní přípravě je napojení na obecní kanalizaci. Celková plocha pozemku včetně zastavěných ploch činí 3935 m2.
Objekt s víceúčelovým využitím, možné propojení podnikání s bydlením , vhodné např. i jako presentační sál se vzorkovnou, tělocvična, prodejna, jako velkosklad, výrobní prostory, jako minipivovar, či domov pro seniory s využitím dotačních programů a pod……..
V blízkém velmi příjemně udržovaném okolí obce Lovčice (4 km od Chlumce nad Cidlinou) je základní občanská vybavenost se školou, školkou, poštou, obchod, bus a vlak zastávky, v místě čilá kulturní aktivita. Turisticky oblíbená lokalita , cca 30 km od Hradce Králové a 70 km od Prahy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: NEPŘEHLÉDNĚTE – zcela vyjímečný polyfunkční objekt, samostatná hospodářská budova, zahrada ….obec

Leden 15th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.