Nemovitosti VZP Karviná a Bruntál

Bruntál:
Administrativní budova nacházející se na adrese Bruntál, ulice Komenského, č. p. 12, postavená na pozemku parc. č. 26/1 a dále garáž na parc. č. 26/2, zastavěná plocha a nádvoří, to zapsáno na LV č. 1942 v k. ú. obec Bruntál. Celková užitná plocha budovy činí 2.315 m2.
Součástí prodeje je i volně stojící dvojgaráž postavená na pozemku parc. č. 26/2 v k. ú. Bruntál – město. Garáž má dvě parkovací místa pro osobní auta.
Karviná:
Administrativní budova je umístěna v Karviná, v křižovatce ul. Poštovní a tř. 17. listopadu, na okraji historické části města Fryštát. Terén je v místě mírně sklonitý. Stavba má vjezd do uzavřených nádvoří z ul. Poštovní. Napojena je na inženýrské sítě vodovodu, kanalizace, elektrické energie, dálkovodu topení, není napojena na plynovod.
K hlavní budově č. p. 338 náleží pozemky parcelní čísla 1121, 1122/1 a 1122/3, zapsáno na LV č. 6181 v k. ú. Karviná – Město. Na pozemku 1122/3 je postavena garáž. Garáž obsahuje dvě oddělená stání pro osobní vozidla, z toho pravé stání je prodlouženo o místnost, která nyní slouží jako víceúčelový sklad.

Každá nemovitost bude prodávána samostatně v rámci elektronické aukce

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nemovitosti VZP Karviná a Bruntál

Leden 26th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.