Nabízíme Vám prodej částečně vybavené chaty na vlastním pozemku v Hradci Králové – Věkoších

Cena: 735 000 Kč, Nabízíme Vám prodej částečně vybavené chaty s koupelnou a zastřešenou pergolou na vlastním pozemku v Hradci Králové – Věkoších. Objekt je zděný, částečně podsklepený se sedlovou střechou po rekonstrukci. Vnitřní dispozice: vstup, předsíň, obytná místnost s kuchyňskou linkou, vstup do sklepa. Na pozemku se nachází samostatná stavba, ve které je koupelna s vanou a chemickým WC – není zde zavedená voda. Na pozemku je zavedená užitková voda. V létě se můžete osvěžit pod venkovní sprchou. Před chatou je zastřešená pergola s posezením a venkovním grilem. Pergolu z jedné strany chrání vzrostlé tůje, které zajišťují soukromí. Na pozemku se nachází ještě dřevěná kůlna a montovaný domek na nářadí. Jako jediná chata má povolení parkovat u chaty na zpevněném parkovacím stání (zámková dlažba). Přípojky: voda užitková, el. 230V. Zahrada je zatravněná udržovaná. Chata je ihned volná k užívání. Ideální pro rodinnou rekreaci, kde se nenadřete, ale příjemně zrealaxujete. V bezprostřední vzdálenosti zastávka autobusu MHD a dálkového autobusu (Pouchov – kostel), restaurace Na Staré, dětské hřiště. Nedaleko obchod Kubík, lékárna, vlaková zastávka. V okolí Šrámkův statek, Kukuřičné bludiště, písník Správčák s pláží Hawaii, restaurace U Letců, kde se v létě pořádají koncerty, cyklostezka Hradec Králové – Kuks. Celková plocha pozemku: 409 m2. Zastavěná plocha: 20 m2. Doporučujeme prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nabízíme Vám prodej částečně vybavené chaty na vlastním pozemku v Hradci Králové – Věkoších

Červenec 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.