Nabídka bytu v os.vl. 2+1 (58m2) včetně zařízení na ul. Fr. Hajdy, Ostrava-Hrabůvka

Naše realitní kancelář vám nabízí ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, 58m2, Ostrava Hrabůvka, ulice Fr. Hajdy, 11/11NP, nádherný výhled, byt je kompletně po rekonstrukci a je nabízen včetně vnitřního vybavení, jedná se o velice moderně zařízení bytu, na podlaze v pokojích jsou plovoucí podlahy, v kuchyni je dlažba, v bytě je nová kuchyň včetně spotřebičů, koupelna je zděná a s rohovou vanou, obklady, dlažba, nová sanita, v ložnici jsou vestavěné skříně, předsíň také dlažba a jsou zde vestavěné skříně, nájemné je pro 2 osoby 3600,-Kč, plastová okna, nové interiérové dveře, nové rozvody elektřiny, byt se
nachází v dosahu veškeré vybavenosti, školka, škola, obchody, banka, kulturní centrum MHD, tramvaj, poliklinika, dojezd do celé Ostravy MHD. Volný po dohodě. Cena za nemovitost + poplatek RK. Ve službách realitní kanceláře je zahrnut veškerý právní servis, který zajišťuje advokát pojištěný pro případ odpovědnosti. V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti kontaktujte nás na info@rkkovac.cz nebo na čísle 776885929. Zaručujeme příjemné a profesionální jednání. Hledáte-li jinou nemovitost, napište nám prosím na info@rkkovac.cz vaše požadavky a my se pokusíme najít pro vás tu pravou.
Cena: 850 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nabídka bytu v os.vl. 2+1 (58m2) včetně zařízení na ul. Fr. Hajdy, Ostrava-Hrabůvka

Listopad 20th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.