Luxusní vila Ostrava

Prvorepubliková vila je nově zrekonstruována, nadstandardně vybavena a pečlivě udržována.
Každé patro domu je samostatný, plně vybavený luxusní byt s několika terasami. Kuchyně vybavené vestavnými, značkovými spotřebiči a nábytkem, prostorné koupelny se samostatným WC
Podlahy jsou pokryty dřevěnými parketami. Výhradně kvalitní materiály – masivní dřevo, sklo, mramor, obklady. Suterén na úrovni zahrady je navíc vybaven podlahovým vytápěním.
Nejen v objektu samém, ale také v okolí je dostatek parkovacích míst. V oplocené části se navíc nacházejí 3 samostatně stojící garáže s vraty na dálkové ovládání. Příjezd branou, která se ovládá pomocí telefonu. Vše zabezpečeno bezpečnostním systémem.
Objekt je umístěn v Ostravě- Mariánských Horách v klidné části s velmi malým provozem.
V blízkosti ulice 28. října, v bezprostřední vzdálenosti Krajský úřadu a další důležité instituce Moravskoslezského kraje, OC Futurum, nově vzniklá čtvrt Karolína. Výborná dopravní obslužnost, v minimální vzdálenosti napojení na dálnici, železniční a autobusové nádraží.
Ideální využití jako sídlo firmy, komerční pronájem, luxusní ubytování se službami hotelového typu, nebo soukromá rezidence. Prohlídky nabízeného objektu s vážnými zájemci výhradně po předchozí domluvě. Cena v KČ:19900000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Luxusní vila Ostrava

Únor 25th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.